Ustawa o Cyberbezpieczeństwie – Nie Daj Się Zaskoczyć!

Bezpieczeństwo

Ustawa o Cyberbezpieczeństwie – czy jesteś na nią gotowy? Czy Twoja firma spełnia jej wszystkie skomplikowane wymogi? Sprawdź i przygotuj się z nowym poradnikiem CyberForces!

Ustawa o Cyberbezpieczeństwie jest tak kontrowersyjnym tworem legislacyjnym, że postanowiliśmy interweniować. Dzięki nowemu poradnikowi CyberForces Wyzwania i Problemy Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa możesz w przystępny sposób poznać najważniejsze aspekty Ustawy i je zrozumieć. Dowiesz się także jak przygotować swoją firmę, aby nie dać się zaskoczyć.

Co to za Ustawa o Cyberbezpieczeństwie?

Ustawa o Cyberbezpieczeństwie, która spadła nam na głowy w dość nieoczekiwany sposób stała się już rzeczywistością. Już zaakceptowana przez rząd, jest dokumentem zobowiązującym organizacje do dotrzymywania pewnych konkretnie ustalonych standardów bezpieczeństwa. Jak to zazwyczaj bywa, autorzy Ustawy posługują się trudnym, niejasnym i nieprzyjaznym dla osób zatrudnionych w organizacjach, których działanie ma ona regulować.

Dlaczego warto przeczytać nasz poradnik?

Poradnik jest całkowicie darmowy i przygotowany przez doświadczonych ekspertów – tak jak reszta materiałów edukacyjnych CyberForces publikowanych pod zakładką Wiedza naszej strony internetowej. Pobierz go już teraz.


Dawid Bałut

08.11.2018 Pentester i Bug Hunter z dużym doświadczeniem, który dołączył do defensywnej strony mocy i przez ponad pół dekady pracował jako Architekt Bezpieczeństwa dla korporacji z Doliny Krzemowej. Na co dzień buduje systemy zabezpieczeń, szkoli pracowników i automatyzuje wszelkie procesy bezpieczeństwa.

‹   ›

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt