CyberForces Red Teaming

Red Teaming

 
CyberForces Red Teaming

By w pełni zrozumieć jak myśli i działa haker, oddajemy w Twoje ręce usługę Red Teaming. Czy Twoja infrastruktura bezpieczeństwa jest gotowa na odparcie ataku? Czy Twoi pracownicy znają procedury i są wyczuleni na sztuczki stosowane przez cyberprzestępców? Czy Twój biznes zachowa ciągłość jeśli agresorowi uda się przełamać zabezpieczenia? Zadawanie sobie tych pytań zostawia miejsce na wątpliwości, które może rozwiać dobrze przeprowadzony Red Teaming.

 
 

Czym jest
Red Teaming?

 

Red teaming to technika ofensywna polegająca na symulacji ataku wymierzonego w pracownika, system, czy oprogramowanie z uwzględnieniem fizycznego wkroczenia do siedziby organizacji, zgodnie z zasadą, że to cel uświęca środki.

CyberForces Red Teaming

 

Jak Twoja organizacja zyska na Red Teamingu?

 

1

 

Pozwala jasno dostrzec różnice pomiędzy spełnianiem wymogów prawnych a faktycznym bezpieczeństwem. Ta świadomość posłuży za grunt do stworzenia efektywnej strategii walki z zagrożeniem.

2

 

Pozwala oszacować szczelność systemu, a więc określić wysiłek jaki haker poświęci na sforsowanie zabezpieczeń i pozyskanie danych wrażliwych. Posłuży to do oceny atrakcyjności Twojej organizacji w jego oczach.

3

 

Pozwala odnaleźć podatności w systemie, które umknęłyby niedostrzeżone do czasu prawdziwego ataku. Dzięki wczesnemu wykryciu masz czas je załatać.

4

 

Raport, który dostarczymy pod koniec testów jest oparty o faktyczne działania specjalistów. Dzięki niemu możesz wyciągnąć wnioski na temat infrastruktury bezpieczeństwa organizacji, ulepszyć ją i poszerzyć jej zakres.

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Skontaktuj się
 

Często
Zadawane
Pytania

 

FAQ

 

Czym jest Red Teaming?

 

Red teaming to symulowany atak, który obiera za cel najsłabszy element systemu - mogą to być nieświadomi pracownicy, luka w architekturze zabezpieczeń, czy podatność w oprogramowaniu. Celem jest penetracja zabezpieczeń za wszelką cenę.

Jak przebiega Red Teaming?

Więcej

 

Nasi specjaliści korzystają z szerokiego wachlarza technik oraz własnej wiedzy i doświadczenia. Wśród stosowanych metod warto nadmienić socjotechnikę (phishing, smishing) czy testy czarnej skrzynki (wgrywanie złośliwego oprogramowania).

Czy mogę wybrać tylko jeden obszar ataku?

Więcej

 

Oczywiście, jeśli czujesz się wystarczająco pewnie odnośnie swoich zabezpieczeń, możemy skupić się na pozyskaniu danych dostępu poprzez pracowników. Jednak wysoce wskazane jest, aby regularne testować system bezpieczeństwa, ponieważ system w pełni odporny na ataki nie istnieje.

Czy Red Teaming zakłóci moją działalność?

Więcej

 

Ciągłość biznesowa klienta jest dla nas najwyższym priorytetem! Próbę ataku przeprowadzamy w terminie i zakresie wcześniej ustalonym z zarządem i udziałowcami.

Wyceń projekt

 

  usrcheckedboth

  Szymon Chruścicki CyberForces
  48664029754

  Notice

  : Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/cyberforces.com/releases/2e7e6a10c615f3ac8c2bbb95a4abc5748b26f895/wp-content/plugins/wpml-sticky-links/classes/class-wpml-sticky-links.php on line 58

  Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/cyberforces.com/releases/2e7e6a10c615f3ac8c2bbb95a4abc5748b26f895/wp-content/plugins/wpml-sticky-links/classes/class-wpml-sticky-links.php on line 61

  Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/cyberforces.com/releases/2e7e6a10c615f3ac8c2bbb95a4abc5748b26f895/wp-content/plugins/wpml-string-translation/inc/functions.php on line 15