Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo IT w Twojej Firmie – darmowy poradnik CyberForces

 

Czy na pewno dbasz o bezpieczeństwo IT w swojej firmie w wystarczającym stopniu? Możesz łatwo się upewnić dzięki darmowemu poradnikowi CyberForces!

Bezpieczeństwo IT – od czego zacząć?

Naucz się współpracować z testerami i w końcu przeprowadzaj testy bezpieczeństwa aplikacji, pentesty, testy socjotechniczne i audyty bezpieczeństwa w skuteczny sposób, nie marnując przy tym środków i czasu. Poznaj odpowiedzi na pytania: komu zlecać jakie testy i jak zmaksymalizować bezpieczeństwo IT firmy? Jak nie przepłacać?

To wbrew pozorom bardzo skomplikowane pytania i nie da się na nie odpowiedzieć bez doświadczenia po drugiej stronie barykady. Cyberbezpieczeństwo to bowiem kwestia, o którą dbają etyczni hakerzy, a więc osoby wybitnie dobrze rozumiejące umysł przestępcy.

Co znajdziesz w darmowym ebooku CyberForces?

Nasz poradnik omawiający bezpieczeństwo IT jest całkowicie darmowy, napisany przystępnym językiem stworzony przez doświadczonych etycznych hakerów – tak jak reszta materiałów edukacyjnych CyberForces publikowanych pod zakładką Wiedza naszej strony internetowej. Pobierz go już teraz.

Oceń artykuł:


08.11.2018