Bezpieczeństwo

Raport CyberForces – Bezpieczeństwo Ecommerce w Polsce

 

Czy w polskich sklepach internetowych jest bezpiecznie? Czy można im powierzyć swoje dane i spać spokojne? Dowiedz się, czytając raport  oceniający bezpieczeństwo ecommerce odCyberForces!

Nasi eksperci namówili do udziału w ankiecie badającej bezpieczeństwo eCommerce całkiem reprezentatywną grupę właścicieli polskich sklepów internetowych. Na podstawie ich odpowiedzi na prawie 80 szczegółowych pytań udało nam się w precyzyjny sposób nakreślić obraz ich podejścia do bardzo istotnej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo eCommerce.

Wnioski mogą wydać się przerażające. Dlaczego? Dowiedz się czytając pełny raport, który znajdziesz w zakładce Wiedza i nie popełnij tych samych błędów co oni!

Niech za przedsmak posłuży informacja, że  polscy przedsiębiorcy nie interesują się prawie wcale rozwiązaniami pozwalającymi wykryć zagrożenia w infrastrukturze informatycznej (IDS/IPS/WAF). Stosuje je tylko 7% z nich, a prawie połowa nie ma nawet pojęcia o czym mowa – a to tylko wierzchołek góry lodowej. Poznaj więcej szokujących faktów już teraz, pobierz raport.

Oceń artykuł:


08.11.2018