Witamy na nowym blogu CyberForces. Cyberbezpieczeństwo to nasza specjalność!

news

Witamy na nowym blogu CyberForces – jednostki specjalnej TestArmy oddelegowanej do walki o cyberbezpieczeństwo!

Znajdziesz tutaj rozmaite treści: od specjalistycznych ebooków i raportów, dostępnych pod zakładką wiedza, aż po mniejsze, jak posty na blogu, poruszające szeroko pojęte cyberbezpieczeństwo. Wszystkie informacje jakie tu przeczytasz będą przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży security, więc możesz mieć pewność, że są całkowicie wiarygodne i rzeczowe.

Misją CyberForces jest poprawa globalnego stanu bezpieczeństwa, więc poza regularną pracą dla naszych klientów, chcemy też dzielić się naszą wiedzą z każdym zainteresowanym, na ile tylko to możliwe.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania wspólnego profilu facebookowego TestArmy i CyberForces oraz profilu CyberForces na LinkedIn, aby nie przegapić żadnych nowości!


Dawid Bałut

08.11.2018 Pentester i Bug Hunter z dużym doświadczeniem, który dołączył do defensywnej strony mocy i przez ponad pół dekady pracował jako Architekt Bezpieczeństwa dla korporacji z Doliny Krzemowej. Na co dzień buduje systemy zabezpieczeń, szkoli pracowników i automatyzuje wszelkie procesy bezpieczeństwa.

‹   ›

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt