CyberForces Usługi
\

Usługi

 
CyberForces Usługi

W Cyberforces wierzymy, że właściwe rozwiązania rodzą się z głębokiego zrozumienia perspektyw i potrzeb biznesowych. Cyberbezpieczeństwo wymaga podejścia znacznie wychodzącego poza próbę stworzenia nieprzekraczalnego kręgu, wewnątrz którego Twoja firma jest bezpieczna. Dobrze przemyślany system obronny bierze pod uwagę wartość Twoich danych i poziom ich zabezpieczenia. Nadrzędnym celem jest zachowanie ciągłości działań biznesowych i zapobiegnięcie możliwości upadku firmy na skutek cyberataku. Wszelkie wrażliwe dane powinny zostać zakodowane i posiadać swoje kopie zapasowe, poziomy dostępu muszą być jasno ustalone, a wszelkie działania powinny być oparte na przemyślanej, długofalowej strategii. Ofiarą ataku można paść w każdej chwili, dlatego zawsze trzeba być przygotowanym.

 

Cyberforces - najlepsi doradcy d/s cyberbezpieczeństwa

 

Zdajemy sobie sprawę, że powyższe wymagania są złożone, a ich implementacja jest trudna. Nasze zadanie to pomóc Ci w tym. Jesteśmy praktykami, nauczonymi patrzeć na problem z wielu perspektyw. Nasze działania rozpoczynają się od wykrycia krytycznych luk i podatności. Służymy też radą i wiedzą techniczną. W kolejnym kroku tworzymy strategie i wskazówki, które mają na celu wzmocnienie Twojej linii obrony. Na końcu przeprowadzamy oparte na prawdziwych przykładach warsztaty i szkolenia. W ten sposób pomagamy budować kulturę bezpieczeństwa w ramach Twojej organizacji.

Niezawodne systemy obrony nie istnieją, dlatego kompleksowe rozwiązania pozwolą naszym klientom przetrwać ewentualne ataki bez strat. Blisko współpracujemy z klientami przez cały proces modyfikowania i wdrażania strategii bezpieczeństwa w firmie.

Wyceń projekt

 
usrcheckedboth
Szymon Chruścicki CyberForces
48664029754