How secure is your business

Branże

 
How secure is your business

W sferze cyberbezpieczeństwa, każda organizacja, każda firma musi być traktowana jako osobny przypadek. Właściwe rozwiązanie problemu bezpieczeństwa, musi wynikać z dogłębnego zbadania sytuacji wyjściowej. Podczas współpracy z przedsiębiorstwami polegamy na zrozumieniu ich środowiska biznesowego, działania i przeznaczenia istniejących systemów i protokołów bezpieczeństwa, które już obowiązują. Dynamiczne zmiany w otoczeniu wymuszają na organizacjach podążanie ścieżką, która najlepiej odpowie na ich indywidualne potrzeby. Nie ma jednego złotego środka, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Let your company meet the highest security standard

Spełniaj najwyższe standardy bezpieczeństwa

 

Każda branża posiada jednak pewien zbiór dobrych praktyk, takich jak regulacje, czy wymogi prawne. Zagrożenia na jakie narażone są poszczególne branże są podobne ze względu na stosowaną technologię (np. powszechne aplikacje mobilne banków). Mimo to, pamiętajmy, że każdy nieetyczny haker działa inaczej, wypracowując własne strategie pozwalające na przeprowadzenie udanego ataku.

TestArmy CyberForces świetnie rozumie te różnice, co pozwala nam wdrażać kompleksowe, efektywne rozwiązania, oparte o fachową ekspertyzę i głębokie zrozumienie działalności klienta.

Wybierz obszar swojej działalności
i poznaj naszą ofertę:

 
 

Wyceń projekt

 
usrcheckedboth
Szymon Chruścicki CyberForces
48664029754